دانلود لیست کامل مجلات ISC در سال ۲۰۱۸

۱۳۹۷-۵-۲۲ ۱۹:۳۲:۳۹ +۰۰:۰۰ ۱۳۹۷/۰۵/۲۲|دانلودها|بدون ديدگاه

پژوهشگران، اساتید و دانشجویان می‌توانند برای دانلود لیست کامل مجلات ISC در سال ۲۰۱۸ از سایت نیتیو پیپر اقدام نمایند. پایگاه استنادی علوم جهان اسلام یا Islamic World Science Citation Center که به اختصار ISC خوانده می‌شود در سال ۱۳۸۷ تاسیس شد. پس از آمریکا که پایگاه ISI را بنیان گذاری کرده است و هلند که پایگاه اسکوپوس در این کشور تاسیس شده است، ایران به عنوان سومین کشور جهان شناخته می‌شود که توانسته است نظام استنادی را به کار بگیرد.

هدف اصلی ISC رتبه بندی دانشگاه‌های ایران و کشورهای اسلامی براساس ملاک‌های علمی معتبر و همچنین تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشورهای اسلامی است. در واقع این موسسه هر ساله با بررسی هزاران مجله علمی که در کشورهای مختلف اسلامی و به چهار زبان فارسی، انگلیسی، فرانسه و عربی منتشر می‌شوند آن‌ها را براساس تعداد استنادات ارزیابی و سایر استانداردهای چاپ، تایید یا رد می‌کند.

موسسه ISC همانند سایر پایگاه‌های استنادی دارای لیستی از مجلات مورد تایید خود است که لیست مجلات ISC نامیده می‌شود. این لیست در برگیرنده بیش از سه هزار مجله علمی است که به چهار زبان گفته شده منتشر می‌شوند. در ادامه می‌توانید نسبت به دانلود لیست کامل مجلات ISC در سال ۲۰۱۸ به تفکیک هر کدام از چهار زبان اقدام نمایید.

دانلود لیست کامل مجلات ISC در سال ۲۰۱۸

برای دانلود لیست کامل مجلات ISC در سال ۲۰۱۸ می‌توانید از لینک مستقیم زیر استفاده نمایید. در این لیست ۱۲۸۴ مجله فارسی، ۲۷۳ مجله به زبان عربی، ۱۶۱۲ مجله به زبان انگلیسی و ۵۶ مجله به زبان فرانسوی فهرست شده است.

 

+بیشتر بخوانید: دانلود لیست مجلات ایرانی اسکوپوس در سال ۲۰۱۸

+بیشتر بخوانید: دانلود جدیدترین لیست مجلات اسکوپوس Scopus

+بیشتر بخوانید: دانلود لیست مجلات ایرانی آی اس آی ISI

+بیشتر بخوانید: دانلود لیست مجلات علمی پژوهشی و علمی ترویجی وزارت علوم اردیبهشت ۹۷

ثبت ديدگاه